Black Sneakers

AIR JORDAN 3 RETRO NRG Dunk ContestFree Throw Li

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 3 RETRO NRG Dunk Contest/Free Throw, Air Jordan kategorisinde satılan bir üründür. Siyah renkte olan bu sneaker, vintage tasarımıyla hem stil sahibi hem de rahat bir ayakkabı arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Ürünlerimiz, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir anlayışla özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimizle birlikte müşterilerimize hızlı teslimat sağlamaktayız. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri de sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve güvenli alışveriş deneyimi sunmaktayız. Siz de bir adım öne çıkmak isteyenlerdenseniz, AIR JORDAN 3 RETRO NRG Dunk Contest/Free Throw sneaker'ı deneyebilirsiniz.
Ali Yılmaz - 13 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir mutluluk kaynağı! Hem tarzları hem de rahatlıklarıyla beni memnun ediyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Mehmet Şimşek - 20 Mayıs 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Esra Yıldız - 21 Mayıs 2022

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Emre Kılıç - 06 Aralık 2021

Aldığım en iyi ayakkabılardan biri! Hem şık hem de rahat. Teslimat da çok hızlıydı.

Merve Akyol - 02 Ocak 2021

Kredi kartıyla taksitli alışveriş yapabilmek gerçekten büyük avantaj. Hem ayakkabılarımı aldım hem de bütçemi sarsmadan ödeme yapabildim. Teşekkür ederim!

Ahmet Şimşek - 11 Kasım 2020

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdiklerini hissettirdiler bana. Ürünler de tam olarak resimdeki gibi ve kaliteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet