Black Sneakers

AIR JORDAN 3 RETRO OG BlackCement

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 3 RETRO OG Black/Cement, sitemizin Air Jordan kategorisinde satılıyor. Bu siyah spor ayakkabı, yüksek kalitesi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimat önem veriyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantili ve özenle hazırlanıyor. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunarak, alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. Ayrıca, tamamen ücretsiz kargo hizmetimizle, alışverişinizi daha da avantajlı hale getiriyoruz. AIR JORDAN 3 RETRO OG Black/Cement'i hemen satın alın ve şık görünümünüzü tamamlayın.
Mustafa Atalay - 07 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten inanılmaz! Ayaklarımı rahat ettiriyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Elif Duran - 28 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Selma Arslan - 19 Nisan 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Baran Ödemir - 15 Mart 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Elif Kılıç - 31 Mayıs 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da çok hızlıi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

İpek Gül - 08 Ocak 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Ece Yıldırım - 25 Şubat 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da hızlı geldi. Teşekkürler!

Burcu Akkaya - 16 Şubat 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kaliteli hem de şık tasarımları var. Sipariş süreci oldukça kolay ve hızlıydı. Tavsiye ederim!

Duygu Demir - 11 Mart 2021

Gerçekten güvenilir bir mağaza. Ürünler kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Buse Ersoy - 04 Haziran 2021

Siparişim hızlıca geldi ve ürünler gerçekten mükemmeldi. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun.

Ali Yılmaz - 04 Şubat 2021

Mağazanın ürünleri gerçten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmı çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Esra Atasoy - 26 Temmuz 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza gerçekten harika bir sürpriz oldu. Ürünlerini sipariş ettim ve hiç hayal kırıklığına uğramadım. Teşekkürler!

Tuğçe Altın - 29 Mart 2022

Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgililerdi ve siparişim zamanında geldi. Ayakkabılar beklediğimden daha güzel ve kaliteli. Bu mağazayı arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Sepet