Black Sneakers

AIR JORDAN 3 RETRO SP A Ma Maniére

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 3 RETRO SP A Ma Maniére, Air Jordan kategorimizde bulabileceğiniz bir ayakkabıdır. Siyah renkteki bu sneaker, tarzınıza şıklık katacak. Biz, Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hızlı kargo hizmetimizle ürünlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 ay garantili olarak satışa sunulur. Ayrıca, kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanımız vardır. Ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Siz de şık ve rahat bir ayakkabı arıyorsanız AIR JORDAN 3 RETRO SP A Ma Maniére tam size göre!
Sevim Kaplan - 02 Mart 2023

Ayakkabılar mükemmel! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Handan Avcı - 10 Haziran 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir nimet! Ayaklarımı rahat ettiriyorlar ve şıklık katıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Murat Öztürk - 14 Eylül 2021

Bu siteyi keşettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Serkan Yılmaz - 04 Ağustos 2022

Siparişlerim hızlı bir şekilde teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar.

Barış Arslan - 24 Mayıs 2022

Ayakkabılar gerçekten çok harika ve fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Taksitle ödeme imkanı da çok iyi.

Utku Özbek - 02 Mayıs 2023

Ayakkabılar çok rahat ve ayağıma tam oturuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sepet