Black Sneakers

AIR JORDAN 4 RETRO Black Cat

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 4 RETRO Black Cat, sitemizde satılan ve Air Jordan kategorisinde yer alan bir ayakkabı modelidir. Bu siyah renkli sneaker, şık tasarımı ve yüksek performansı ile dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, bu yüzden aynı gün hızlı kargo yaparak müşterilerimize ürünleri en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Ürünlerimiz özenle hazırlanmaktadır ve 12 ay boyunca garantilidir. Ayrıca kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Bu özel sneaker modeli ile her adımda stil ve rahatlık hissedin.
Özlem Gündüz - 18 Şubat 2023

Bu ayakkabılar gerçekten büyüleyici! Hem görünüşleri etkileyici hem de ayaklarıma eşsiz bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Emine Güneş - 25 Haziran 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Cansu Öztürk - 12 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane ve rahat! Kargo da çok hızlı teslim edildi. Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

Esra Yıldız - 29 Kasım 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Elif Kaya - 11 Mart 2021

Bu siteyi keşfettik sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Zeynep Arslan - 13 Kasım 2021

Instagram'da karşıma çıkan bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten doğru bir tercih oldu. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da çok uygun. Kesinlikle memnun kaldım!

Tuncay Can - 21 Eylül 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok kaliteli ve tarzlarını seviyorum. Instagram'da keşfettiğim için çok mutluyum.

Burcu Akkaya - 23 Nisan 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kaliteli hem de şık tasarımları var. Sipariş süreci oldukça kolay ve hızlıydı. Tavsiye ederim!

Sepet