Black Sneakers

Air Jordan 4 Retro ‘Infrared’

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 4 Retro ‘Infrared’, Air Jordan kategorisinde satılan bir ayakkabıdır. Siyah taban rengi ile öne çıkan bu ayakkabı, kırmızı detaylarıyla dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Black Sneakers firması, aynı gün hızlı kargo seçeneği ile ürünleri müşterilere daha hızlı ulaştırmaktadır. Tüm ürünler 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına özel taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmeti sunan Black Sneakers, modaya uygun ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.
Zeynep Şahin - 23 Ocak 2023

Ayakkabılar benim için tam bir buluş! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Cemal Öztürk - 02 Haziran 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Aylin Aydın - 25 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Dilara Şahin - 12 Ağustos 2022

Ayakkabılara bayıldım! Çok rahatlar ve kaliteli malzemelerden yapılmışlar. Kargo da çok hızlı geldi.

İpek Şimşek - 21 Kasım 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Onur Güngör - 18 Mayıs 2022

Instagram'da keşfettiğim ve sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten çok kaliteli. Kesinlikle tavsiye ederim!

Baran Özkan - 27 Ocak 2020

Bu mağaza benim favorim oldu! Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça makul. Sipariş süreci hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Zehra Göksu - 02 Aralık 2021

Uzun süredir aradığım ayakkabıyı bu mağazada buldum ve hemen sipariş verdim. Ürünler gerçekten kaliteli ve teslimat süreci çok hızlıydı. Bu mağazayı herkese tavsiye ederim!

Tarık Emre - 16 Ocak 2020

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem tarzları hem de kaliteleri harika.

Zeynep Şahin - 28 Ocak 2019

Siparişim zamanında teslim edildi ve ayakkabılar da beklediğim gibi çıktı. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet