Black Sneakers

AIR JORDAN 4 RETRO Military Black

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 4 Retro Military Black, sitemizde satışa sunulan bir üründür. Bu siyah spor ayakkabılar, müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerimizin müşterilerimize daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanarak gönderilir ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 ay taksit seçeneği sunmaktayız. Ayrıca ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Bu muhteşem sneakersları kaçırmayın ve stilinize ekleyin!
Elif Yıldız - 22 Şubat 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Melis Özkan - 12 Ekim 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geld.

Canan Taşkın - 14 Temmuz 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve son derece memnun kaldım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Tavsiye ederim!

Zehra Duman - 04 Mart 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçek çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre olduk uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

İpek Özkan - 01 Mart 2022

Ayakkabıların fiyatına göre gerçekten çok kaliteli. Diğer markalardan daha uygun fiyatlarla harika bir ürün alabilirsiniz.

Sepet