Black Sneakers

AIR JORDAN 4 RETRO Motorsports

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 4 RETRO Motorsports, Black Sneakers firmasının Air Jordan kategorisindeki bir ürünüdür. Bu ürün, aerodinamik yapısı ve yoğun renkleriyle, spor ayakkabıların en üst kalitesini sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Black Sneakers, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlamaktadır. Bütün ürünler özenle hazırlanmakta ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmeti de sunulmaktadır. AIR JORDAN 4 RETRO Motorsports, tarz sahibi spor düşkünleri için mükemmel bir seçimdir.
İsmail Yıldız - 30 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Hem şık duruyorlar hem de ayağıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Arif Ay - 01 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir nimet! Hem görünüşleri harika hem de ayağıma mükemmel bir şekilde uyuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Zehra Yılmaz - 03 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

İsmail Güler - 04 Haziran 2023

Bu ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Sibel Yıldırım - 27 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem çok şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ahmet Yılmaz - 23 Nisan 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Gizem Şimşek - 14 Mart 2021

Kargoların bu kadar hızlı gelmesi gerçekten şaşırtıcıydı. Ayakkabılar da gerçekten mükemmel.

Ertan Korkmaz - 08 Mayıs 2022

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi.redi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Melike Çetin - 26 Temmuz 2020

Ayakkabılarım gerçekten harika ve kaliteli. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet