Black Sneakers

AIR JORDAN 4 RETRO NRG Raptors

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 4 RETRO NRG Raptors, Black Sneakers firmasının Air Jordan kategorisinde satılan bir ürünüdür. Bu şık ve modern tasarımlı sneaker, siyah ve kırmızı renklerin mükemmel birleşiminin yanı sıra yüksek kaliteli malzemelerin kullanımıyla üretilmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ürünlerin hızlı teslimatı ve 12 ay boyunca garantisiyle müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca kredi kartına 12 aya kadar taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmetiyle alışveriş yapmak daha kolay ve avantajlı hale gelmektedir. Bu eşsiz sneaker ile şıklığı ve tarzı bir arada yaşayın!
Sema Aksoy - 16 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Yürümek artık bir zevk ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese tavsiye ederim!

Ayşe Korkmaz - 04 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten harikulade! Uzun süre ayakta kaldığımda bile rahatlığını koruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Volkan Tuncer - 26 Mart 2023

Ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

İbrahim Kara - 14 Mayıs 2023

Ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Sibel Aktaş - 08 Mayıs 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Gülsen Yıldırım - 23 Mart 2023

Ayakkabılar hem şık hem de kaliteli. Ayaklarıma mükemmel uyuyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle alın!

Baran Yılmaz - 28 Haziran 2022

Ayakkabılar tam olarak beklentilerimin üzerinde çıktı. Kargo süresi de gerçekten etkileyiciydi.

Burak Kılıç - 27 Şubat 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gülşah Özgür - 20 Eylül 2021

Bu mağazadan aldığım ürünlerin fiyatları gerçekten çok uygun. Hem kaliteli ürünler alıyorum hem de cebimde büyük bir delik açmıyorum.

İlayda Öztürk - 17 Nisan 2023

Black Sneakers'ın tarzı gerçekten hoşuma gitti. Hem klasik hem de modern bir tasarımı var. İş ve sosyal hayatta rahatlıkla giyebilirim.

Ayşe Taşkın - 08 Mart 2023

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verildi ve ayakkabılarım beklediğimden bile daha güzel. Mağaza yetkilileri de son derece yardımcı oldular. Teşekkür ederim!

Sepet