Black Sneakers

AIR JORDAN 4 RETRO "Pure Money"

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
"Pure Money" adlı AIR JORDAN 4 RETRO model, sitemizdeki Air Jordan kategorisinde satılmaktadır. Siyah Sneaker firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere ulaşmasını hızlandırıyoruz. Ürünlerimizin tamamı 12 ay süreyle garanti altındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur.
Cemal Oğuz - 31 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Yürürken adeta bir dans hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Cemal Gül - 10 Şubat 2022

Bu siteyişfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Deniz Yılmaz - 08 Kasım 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Berkcan Aydın - 10 Aralık 2021

Bu ayakkabılar gerçekten harika! Yürüyüş yaparken çok rahatlar. Teslimat da çok hızlıydı.

Kenan Eroğlu - 19 Şubat 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı çok beğendim ve fiyatları da oldukça makul. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Şeyma Öztürk - 22 Temmuz 2021

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Hüseyin Demirci - 17 Nisan 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. İhtiyacınız olan şeyleri buradan bulabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ali Aslan - 30 Mart 2021

Instagram'da gördüğüm ve sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten güvenilir. Ayakkabılarımı sorunsuz bir şekilde teslim aldım ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim!

Aylin Yılmaz - 06 Mart 2023

Bu mağazayı keşfettiğim için çok mutluyum. Müşteri hizmetleri gerçekten harika ve ayakkabılar da beklediğim gibi harikaydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Sepet