Black Sneakers

Air Jordan 4 Retro ‘Royalty’

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 4 Retro 'Royalty', siyah bir sneakerdır ve sitemizde Air Jordan kategorisinde bulunan ürünlerden biridir. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Ürünlerimizin aynı gün hızlı kargo ile müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz ve tüm ürünlerimiz 12 aylık bir garanti süresi ile sunulmaktadır. Ürünlerimiz özenle hazırlanmaktadır ve ücretsiz kargo hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca, ürünlerimiz için 12 aya varan taksit seçeneklerimiz de bulunmaktadır.
Derya Akyüz - 10 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Yürürken adeta bir dans hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Gülizar Aydemir - 23 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane ve rahat! Kargo da çok hızlı teslim edildi. Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

Mehmet Şimşek - 09 Şubat 2023

Bu ayakkabılar gerçekten şık ve rahat! Kargo süreci de sorunsuzdu, zamanında teslim edildi. Tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

Ayşe Güler - 14 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için bir buluş! Ayaklarımda adeta bir ikinci deri gibi ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Şenol Arıkan - 04 Haziran 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kalite hem de fiyat olarak çok başarılılar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Aylin Tekin - 09 Mart 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan sipariş verdim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünler kaliteli ve fiyatları uygun.

Serhat Eren - 22 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar.

Sepet