Black Sneakers

AIR JORDAN 4 RETRO Starfish

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 4 RETRO Starfish, Air Jordan kategorimizde satışa sunulan harika bir ürün! Bu siyah sneaker, hareketli bir stil ve sıradışı renkleriyle öne çıkıyor. Ürünlerimizin kalitesine çok önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo hizmetimizle müşterilerimize daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanır. Kredi kartınıza 12 aya kadar taksit seçeneği sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde ürünlerinizi daha ucuza alabilirsiniz. Sizin için en önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanıyoruz.
Selin Yılmaz - 12 Aralık 2021

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Baran Arslan - 15 Aralık 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

İpek Gül - 14 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Ümit Gümüş - 22 Mayıs 2021

Instagram'da denk geldiğim ve sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten harika. Ayakkabılarımı çok kısa sürede teslim aldım ve kaliteleri beni memnun etti. Güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşadım.

Berrin Altınok - 18 Eylül 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı hızlı bir şekilde teslim aldım ve çok memnun kaldım. Teşekkür ederim!

Cemal Demir - 10 Nisan 2023

Ayakkabılarımı günlük hayatta giyiyorum ve gerçekten çok dayanıklılar. Hiçbir deformasyon olmadı ve renkleri de ilk günkü gibi taze duruyor.

Sepet