Black Sneakers

AIR JORDAN 4 RETRO White Oreo

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 4 RETRO Beyaz Oreo, Air Jordan kategorisinde satılan bir ayakkabıdır. Siyah ve beyaz renklerin uyumu ile tasarlanan bu harika ürün, tarzınıza yeni bir hava katacak. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin en çabuk şekilde müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 aylık garantimiz vardır. Sepetinizde kolaylıkla taksit seçeneğini kullanabilir ve ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz. Hemen sipariş verin ve tarzınıza yeni bir dokunuş katın!
Tuncay Doğan - 28 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fatma Şahin - 26 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı ve rahat. İçlerinde yürüyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm!

Elif Duran - 05 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem çok şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Emre Yılmaz - 11 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serkan Aydın - 01 Mart 2021

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Mustafa Gür - 19 Haziran 2022

Instagram'da gördüğüm bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten doğru bir karar oldu. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer mağazalara göre çok daha uygun. Kesinlikle tavsiye ederim!

Uğur Yaman - 21 Ocak 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok beğendim. Farklı tarzlara sahip birçok seçenek var.

Yasemin Şahin - 08 Nisan 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza beni şaşırttı! Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da uygun. Kredi kartıyla taksit yapma imkanı da cabası. İnanılmaz memnun kaldım.

Kerem Arısoy - 06 Ocak 2021

Instagram'da karşıma çıkan bu mağazada alışveriş yapmaktan çok mutluyum. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre gerçekten uygun. Teşekkürler!

Derya Özdemir - 13 Kasım 2021

Instagram üzerinden keşfettiğim bu mağaza, daha önce de alışveriş yaptığım güvenilir bir yer. Ürünler hızlı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ayakkabıların kalitesi ve fiyatı gerçekten çok iyi, kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı da cabası.

Yasemin Şahin - 28 Mart 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza beni şaşırttı! Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da uygun. Kredi kartıyla taksit yapma imkanı da cabası. İnanılmaz memnun kaldım.

Sevgi Özel - 18 Temmuz 2022

Bu mağaza gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyor. Ürünler kaliteli ve hızlı kargo seçeneği de gerçekten işe yarıyor. Benim için mükemmel bir alışveriş deneyimi oldu.

Sepet