Black Sneakers

Air Jordan 4 Taupe Haze

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 4 Taupe Haze, sitemizde bulunan Air Jordan kategorisinde yer alan şık bir üründür. Bu ürünün tasarımı modern, estetik ve kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Firmamız, müşteri memnuniyetini en önemli önceliği olarak görmekte ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin kısa sürede müşterilere ulaşmasını sağlamaktadır. Bütün ürünler 12 ay garantili olup özenle paketlenmektedir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanı sunan firmamız, aynı zamanda ücretsiz kargo hizmeti de sunmaktadır. Air Jordan 4 Taupe Haze ile şık ve modern bir görünüme kavuşabilirsiniz.
Murat Yılmaz - 30 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar tam anlamıyla harikalar! Ayaklarıma kusursuz bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Satın almalısınız!

Gizem Kocaman - 18 Nisan 2022

Kargo gerçekten de çok hızlıydı ve ayakkabılar tam istediğim gibi. Çok rahatlar! Kesinlikle tavsiye ederim.

İpek Özdemir - 23 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Burak Şahin - 15 Ağustos 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Emirhan Çetin - 27 Şubat 2022

Instagram'da karşılaştığım bu mağaza sayesinde gardırobumu harika ayakkabılarla doldurabildim. Tavsiye ederim!

Kadir Bozkurt - 26 Nisan 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kalite hem de fiyat olarak çok başarılılar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Kenan Eroğlu - 15 Mart 2020

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı çok beğendim ve fiyatları da oldukça makul. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Hakan Tuncer - 09 Mayıs 2023

Siparişim hızlı bir şekilde geldi ve ayakkabılar tam istediğim gibiydi. Müşteri hizmetleri de oldukça ilgiliydi. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet