Black Sneakers

AIR JORDAN 5 RETRO Anthracite

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 5 RETRO Anthracite, Air Jordan kategorimizde satılan bir sneaker modelidir. Bu ürün, siyah renkli tasarımı ile çok şık bir görünüme sahiptir. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. AIR JORDAN 5 RETRO Anthracite modeli, hem spor hem de günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ürün detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
İbrahim Şimşek - 04 Ocak 2023

Bu ayakkabılar harika bir yatırım! Çok rahatlar ve her türlü kombinle uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Ayşegül Kaya - 09 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmez oldu! Hem güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet Yıldız - 17 Mart 2023

Ayakkabılar mükemmel! Hem çok şık hem de inanılmaz rahatlar. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle almalısınız.

Umut Yıldırım - 24 Ocak 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ayşe Özkan - 25 Mayıs 2022

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargolar da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Zeynep Şahin - 13 Nisan 2021

Ayakkabıların hem şık hem de gerçekten rahat olması beni çok mutlu etti. Ayrıca kargolarının bu kadar hızlı gelmesi de ayrı bir artı.

Baran Kaya - 10 Ekim 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine kefettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Meltem Öztürk - 09 Ağustos 2021

Siparişim hızlıca hazırlandı ve kargo da hızlı geldi. Ayakkabılar gerçekten çok kaliteliydi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Hakan Tokgöz - 18 Kasım 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten mükemmel. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

İpek Özkan - 21 Mayıs 2023

Gerçekten iyi bir deneyim yaşadım. Ayakkabılar harika ve tam istediğim gibi. Hem müşteri hizmetleri hem de hızlı kargo seçeneği sayesinde alışverişim çok kolay geçti. Teşekkürler!

Sepet