Black Sneakers

AIR JORDAN 5 RETRO Blue Bird

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 5 RETRO Mavi Kuş, hoş mavi rengi ve özel tasarımı ile dikkat çeken bir ayakkabıdır. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine değer veriyor, aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına sunduğumuz 12 aya varan taksit seçeneği ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Air Jordan kategorisindeki bu ürünü sizler de hemen alarak konforlu ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Hasan Demir - 13 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Yürümek artık bir zevk ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese tavsiye ederim!

Neriman Saraç - 11 Mayıs 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Hatice Ay - 20 Mart 2023

Ayakkabılar hem şık hem de kaliteli. Ayaklarıma mükemmel uyuyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle alın!

Sema Özdemir - 04 Mart 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir seçim oldu. Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Serkan Özdemir - 06 Ağustos 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

İlayda Öztürk - 22 Haziran 2022

Birkaç gün boyunca bu ayakkabıları giymeme rağmen hala son derece rahatlar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Zehra Yılmaz - 08 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Yıldız - 08 Haziran 2021

Instagram'da tesadüfen denk geldiğim bu mağaza benim için gerçek bir keşif oldu. Ürünlerin kalitesi ve hizmetleri harika. Herkese tavsiye ederim!

Deniz Aksoy - 01 Şubat 2020

Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgililerdi. Siparişim sorunsuz bir şekilde geldi ve ayakkabılar gerçekten güzel. Bu mağazayı arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Sepet