Black Sneakers

AIR JORDAN 5 RETRO International Flight

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 5 RETRO International Flight, Air Jordan kategorimizde satışa sunulan siyah spor ayakkabımızdır. Ürünümüz, Air Jordan markasının kalitesiyle üretilmiştir. Firma olarak, müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanmaktadır ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Hemen sipariş verin, siz de Air Jordan kalitesini deneyimleyin!
Aydın Akbulut - 04 Nisan 2023

Bu ayakkabılar hayatımı değiştirdi! Ayaklarım artık rahat ve şık. Kargo süreci de çok hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Sevgi Karakuş - 03 Temmuz 2023

Bu ayakkabılar gerçekten büyüleyici! Hem görünüşleri etkileyici hem de ayaklarıma eşsiz bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

İbrahim Taş - 29 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sema Aksoy - 06 Mart 2023

Ayakkabılar inanılmaz güzel ve rahat! Kargo da çok hızlı geldi, şaşırtıcı bir hizmet. Kesinlikle almalısınız.

Canan Yıldız - 18 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aylin Yıldız - 20 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serkan Yıldız - 08 Haziran 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Ceren Yılmaz - 31 Temmuz 2021

Aldığım en iyi ayakkabılardan biri! Hem şık hem de son derece rahat.

Elif Yıldırım - 31 Ocak 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Gülnur Doğan - 15 Şubat 2021

İnternetten alışveriş yapmaktan genellikle çekinirim ama bu mağaza gerçekten güvenilir! Ayakkabılarımı hızlı bir şekilde teslim ettiler ve ürünler gerçekten harika. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Tolga Serin - 14 Mart 2019

Gerçekten olumlu bir alışveriş deneyimi yaşadım. Mağaza çalışanları çok ilgililer ve ayakkabılar da kaliteli. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet