Black Sneakers

AIR JORDAN 5 RETRO What The

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 5 Retro What The, sevilen Air Jordan serisinin bir ürünüdür. Siyah rengi ve farklı desenleriyle göz alıcı bir görünüme sahiptir. Firmamız Black Sneakers, müşteri memnuniyetini önemseyerek, aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşteriye hızlı ulaşmasını sağlar. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanıp, 12 ay garantili olarak sunulmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Siz de Air Jordan 5 Retro What The'yi satın alarak şık bir görünüme ve rahat bir adıma sahip olabilirsiniz.
Nihal Güler - 26 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir mutluluk kaynağı! Hem tarzları hem de rahatlıklarıyla beni memnun ediyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Serkan Yıldız - 07 Haziran 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Ahmet Özkan - 18 Aralık 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Tolga Arıkan - 11 Nisan 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Oktay Erdoğan - 11 Aralık 2021

Ayakkabılarımdan çok memnunum! Gerçekten şık ve kaliteli ürünler. İnternetten alışveriş yapmak için güvenilir bir seçenek.

Barış Avcı - 02 Nisan 2020

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verildi ve ayakkabılarım beklediğimden bile daha güzel. Mağaza yetkilileri de son derece yardımcı oldular. Teşekkür ederim!

Sepet