Black Sneakers

Air Jordan 6 Retro ‘Cactus Jack Travis Scott’

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 6 Retro ‘Cactus Jack Travis Scott’, sitemizde bulunan Air Jordan kategorisinde satılan özel bir ayakkabıdır. Siyah renkli tasarımı, dikkat çekici tasarım detayları ve kaliteli yapısıyla sizi kendine hayran bırakacak. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Black Sneakers olarak, ürünlerinizi aynı gün hızlı kargo yaparak adresinize ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantili ve özenle hazırlanmıştır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz sayesinde ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Ek olarak, ücretsiz kargo hizmetimizle tüm Türkiye'ye teslimat yapıyoruz. Siz de bu eşsiz ayakkabıya sahip olmak için hemen siparişinizi verin!
Sibel Yıldırım - 28 Haziran 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Ayşe Şahin - 04 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık hem de çok rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Hakan Ayaz - 10 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem çok şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Murat Şen - 30 Aralık 2021

Siparişlerim zamanında teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten harika. Kargo da aynı şekilde sorunsuzdu.

Yalçın Çakmak - 04 Haziran 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir! Instagram'da keşfettiğimde tereddüt ettim ama siparişim mükemmel bir şekilde tamamlandı. Ayakkabılar harika ve fiyatları da çok makul. Bundan sonra favori alışveriş adresim!

Gökhan Erdoğan - 21 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Uzun süre giyebileceğimden eminim.

Sepet