Black Sneakers

AIR JORDAN 6 RETRO GS Carmine

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 6 RETRO GS Carmine, Air Jordan kategorisinde satılan bir üründür. Bu ürün, sneaker tutkunlarının aradığı özellikleri taşırken aynı zamanda rahatlığı ve stilli görünümü ile de tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo imkanı sunarak ürünlerin müşteriye daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Siz de Air Jordan 6 Retro GS Carmine ile tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, hemen sipariş verebilirsiniz.
İbrahim Kaya - 22 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir nimet! Hem görünüşleri harika hem de ayağıma mükemmel bir şekilde uyuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Hatice Ay - 24 Mart 2023

Ayakkabılar müthiş! Hem çok güzel görünüyorlar hem de çok rahatlar. Kargo da hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Serkan Gürsoy - 28 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten inanılmaz! Ayaklarımı rahat ettiriyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Aydın Akbulut - 23 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten şaşırtıcı derecede güzel ve rahat! Hem tarzımla uyum sağlıyorlar hem de ayaklarıma adeta masaj yapıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Onur Özdemir - 09 Eylül 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Emre Özgür - 12 Nisan 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Caner Arslan - 15 Şubat 2022

Bu ayakkabılarla yürümek gerçekten keyifli. Ayrıca şık tasarımları da çok beğeniyorum.

Esra Çelik - 05 Eylül 2021

Herhangi bir sorun yaşamadan tam zamanında teslimat yapıldı. Ayakkabılar da gerçekten harika!

Emre Kaya - 07 Şubat 2021

Daha önce de sipariş verdiğim bir mağaza ve yine memnun kaldım. Ürünler kaliteli, fiyatları uygun ve kargo da hızlı.

Nesrin Tokatlıoğlu - 19 Ekim 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve hiç pişman olmadım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da makul düzeyde. Teşekkürler!

Tuğçe Koç - 16 Aralık 2020

Siparişim hızlı bir şekilde geldi ve ayakkabılar tam istediğim gibiydi. Müşteri hizmetleri de oldukça ilgiliydi. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet