Black Sneakers

AIR JORDAN 6 RETRO UNC

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 6 RETRO UNC, Air Jordan kategorimizde satılan siyah bir spor ayakkabıdır. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve aynı gün hızlı teslimat yaparak müşterilerimizin ürünlere daha hızlı erişmesini sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti kapsamındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri sunmaktayız ve ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Bu şık ve rahat spor ayakkabı, tüm gün konfor sağlar ve her stile uygun bir seçimdir.
Ahmet Demir - 17 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve konforlu. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. İhtiyacınız olan rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyorlar. Kesinlikle satın almalısınız!

Adnan Aydoğan - 28 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Emine Can - 10 Haziran 2023

Ayakkabılar harika! Yumuşak iç tabanları sayesinde ayaklarıma bulutlarda yürüyormuş gibi hissettiriyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Alışveriş yapacaklara şiddetle tavsiye ederim!

Uğur Özdemir - 28 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten şaşırtıcı derecede güzel ve rahat! Hem tarzımla uyum sağlıyorlar hem de ayaklarıma adeta masaj yapıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Nergis Arıkan - 05 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane! Yumuşaklık ve konfor arayan herkese öneriyorum. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almanızı şiddetle tavsiye ederim!

Cansu Özkanışık - 11 Nisan 2022

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem veren bir mağaza. Ürünler kaliteli ve müşteri hizmetleri de son derece ilgili. Benim için mükemmel bir alışveriş deneyimi oldu.

Sepet