Black Sneakers

AIR JORDAN 7 RETRO French Blue

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 7 RETRO French Blue, sitemizde Air Jordan kategorisinde yer alan bir üründür. Bu ürün, tasarımı ve kalitesi ile göz kamaştıran bir spor ayakkabıdır. Siyah ve beyaz renk kombinasyonu ile her tarza uyum sağlayan bu ürün, yüksek performans ve rahatlık sunar. Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün hızlı kargo hizmeti sunmaktayız. Bütün ürünlerimiz, özenle hazırlanarak 12 ay boyunca garantili olarak müşterilere ulaştırılmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği sunuyor ve ücretsiz kargo hizmeti sağlıyoruz. Siz de şık ve rahat bir spor ayakkabı arıyorsanız, AIR JORDAN 7 RETRO French Blue tam size göre!
Mehmet Özkan - 09 Haziran 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Hüseyin Aktaş - 20 Mart 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Zeynep Şahin - 14 Haziran 2022

Ayakkabıların hem şık hem de gerçekten rahat olması beni çok mutlu etti. Ayrıca kargolarının bu kadar hızlı gelmesi de ayrı bir artı.

Ezgi Özyılmaz - 25 Haziran 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten çok kaliteli. Hem tarzları hem de fiyatları beni etkiledi. Siparişim hızlı bir şekilde kapıma kadar geldi. Teşekkürler!

Tuğçe Avcı - 11 Ağustos 2022

Gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşadım. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatları da uygun. Teşekkür ederim!

Zeynep Arslan - 15 Haziran 2019

Instagram'da karşıma çıkan bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten doğru bir tercih oldu. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da çok uygun. Kesinlikle memnun kaldım!

Esra Çelik - 06 Mayıs 2023

Black Sneakers'ın ayakkabıları gerçekten çok dayanıklı. Uzun süre giyebileceğimden eminim.

Sepet