Black Sneakers

AIR JORDAN 8 RETRO Air Raid

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 8 Retro Air Raid, Black Sneakers firmasının Air Jordan kategorisinde sunulan bir ayakkabıdır. Bu üründe müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlamaktadır. 12 ay boyunca garantili olan bu özenle hazırlanmış ürün, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ile de satın alınabilir. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Air Jordan tutkunlarına beğenilerini kazandıran bu ürün, siyah renkli tasarımı ile de son derece şık bir görüntü sunmaktadır.
Sema Aksoy - 05 Nisan 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Serdar Aydoğan - 21 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle almalısınız.

Zeynep Yılmaz - 22 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma muhteşem bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Selma Çelik - 02 Şubat 2023

Ayakkabılar kesinlikle muhteşem! Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra görünüşleri de şahane. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Caner Özdemir - 15 Eylül 2021

Bu kadar kaliteli ayakkabılara bu fiyata asla hayır diyemezsiniz. Üstelik kargolar hızlı ve sorunsuz geldi.

Murat Özkan - 10 Ağustos 2021

Ayakkabılar gerçekten mükemmel. Hizmet kalitesi de çok yüksek.

Sude Arslan - 30 Mayıs 2021

Siparişim hızlıca hazırlandı ve teslimat da çok hızlıydı. Ürünler de tam istediğim gibi. Teşekkürler!

Aysu Çetin - 12 Nisan 2019

Ayakkabı alışverişi yapmak için bu mağazayı tercih ettim ve kesinlikle doğru bir tercih olduğunu gördüm. Ürünler harika ve fiyatları oldukça uygun. Teşekkür ederim!

Onur Güler - 27 Mayıs 2022

Ayakkabılarım gerçekten harika ve kaliteli. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet