Black Sneakers

AIR JORDAN 8 RETRO Aqua

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 8 RETRO Aqua, Air Jordan kategorimizde satılan bir üründür. Bu ürün, klasik Air Jordan tarzı ile modern detayların birleştiği harika bir tasarıma sahiptir. Aqua mavisinin yanı sıra siyah ve gri tonları ile süslenen ayakkabı, ikonik "Jumpman" logosu ile tamamlanmıştır. Hem spor giyim hem de günlük tarzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Black Sneakers olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti kapsamındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmeti de sunuyoruz.
Ali Güzel - 29 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Hem şık duruyorlar hem de ayağıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Murat Ekinci - 14 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için bir hediye! Hem rahatlar hem de tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Erkan Şahin - 17 Nisan 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel bir yatırım! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Kesinlikle alın!

İsmail Yılmaz - 10 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçekten büyüleyici! Hem görünüşleri etkileyici hem de ayaklarıma eşsiz bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Zeliha Yılmaz - 02 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir mutluluk kaynağı! Hem tarzları hem de rahatlıklarıyla beni memnun ediyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Melis Yılmaz - 12 Mayıs 2022

Kesinlikle tavsiye ederim! Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli, kargolar da hızlı bir şekilde geldi.

Tolga Aydın - 27 Nisan 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

İpek Şimşek - 22 Nisan 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Dilara Yıldırım - 20 Ağustos 2021

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Emre Aydın - 04 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Selin Arslan - 06 Mart 2021

Bu ayakkabıyı satın aldığımdan beri çok mutluyum. Harika bir tasarımı var ve çok rahat. Kargosu da çok hızlı geldi.

Merve Kılıç - 07 Nisan 2022

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Deniz Güler - 16 Nisan 2019

Ayakkabılarım gerçekten harika ve kaliteli. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet