Black Sneakers

AIR JORDAN 8 RETRO BG Chrome

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 8 Retro BG Chrome çok şık bir ayakkabıdır ve Black Sneakers firması olarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu ürün, Air Jordan kategorisinde yer almakta ve sitemizde satışa sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz de mevcuttur. Üstelik ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Bu şık ayakkabıyı güvenle satın alabilirsiniz ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Zeynep Yılmaz - 08 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Elif Şimşek - 22 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Zehra Kılıç - 19 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Keslikle tekrar alışveriş yapacağım.

Cemal Kılıç - 21 Eylül 2022

Bu ayakkabıları herkese öneriyorum. Gerçekten çok rahatlar ve tasarımları da harika. Kargo da çok hızlı geldiği için müşteri memnuniyetine önem verdikleri belli.

Baran Şahin - 12 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cemal Şahin - 27 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten de çok rahat ve stil sahibi, kargo da şaşırtıcı derecede hızlıydı. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Cemal Kılıç - 18 Ağustos 2022

Bu ayakkabıları herkese öneriyorum. Gerçekten çok rahatlar ve tasarımları da harika. Kargo da çok hızlı geldiği için müşteri memnuniyetine önem verdikleri belli.

Hande Nur Akbaş - 19 Haziran 2021

Sipariş ettiğim ayakkabılar hızlı bir şekilde teslim edildi ve gerçekten çok kaliteli. Bu mağazanın fiyatları da oldukça uygun. Çok memnun kaldım!

Şenol Arıkan - 18 Nisan 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kalite hem de fiyat olarak çok başarılılar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Gülnur Doğan - 06 Eylül 2022

İnternetten alışveriş yapmaktan genellikle çekinirim ama bu mağaza gerçekten güvenilir! Ayakkabılarımı hızlı bir şekilde teslim ettiler ve ürünler gerçekten harika. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Atakan Yıldırım - 01 Mart 2022

Bu mağazadan aldığım ürünlerin fiyatları gerçekten çok uygun. Hem cebinizi düşünüyorlar hem de kaliteli ürünler sunuyorlar.

Sepet