Black Sneakers

AIR JORDAN 8 RETRO South Beach

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 8 RETRO South Beach, Air Jordan kategorimizde satışa sunulan bir üründür. Siyah renkte tasarlanmış bu sneaker, hem stil sahibi hem de konforlu bir kullanım sunmaktadır. Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilerimize daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır ve ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız. En trendy sneakers modelleri için Black Sneakers'a göz atabilirsiniz!
Sibel Aktaş - 01 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir seçim oldu. Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Yusuf Aydoğan - 03 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir buluş! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Baran Kaya - 20 Ekim 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine kefettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Derya Özdemir - 28 Temmuz 2022

Instagram üzerinden keşfettiğim bu mağaza, daha önce de alışveriş yaptığım güvenilir bir yer. Ürünler hızlı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ayakkabıların kalitesi ve fiyatı gerçekten çok iyi, kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı da cabası.

Barbaros Şentürk - 06 Ocak 2022

Gerçekten harika bir alışveriş deneyimi yaşadım. Ürünler kaliteli ve fiyatları da çok uygun. Teşekkürler!

Şafak Aydın - 06 Mart 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten beklentilerimi aştı. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Sipariş süreci sorunsuzdu ve kısa sürede teslim edildi. Tavsiye ederim!

Mehmet Kocaman - 25 Kasım 2021

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi.redi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Selim Uyar - 09 Nisan 2021

Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da uygun. Kargo da hızlı geldi, teşekkürler!

Serap Akgün - 25 Haziran 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Tavsiye ederim!

Turhan Gündüz - 22 Ocak 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. Kesinlikle favori mağazalarımdan biri!

Alper Demirhan - 21 Ocak 2022

Bu mağazada bulunan ürünler gerçekten kaliteli. Her siparişimde memnuniyetle ürünlerimi teslim alıyorum.

Ali Çelik - 11 Eylül 2021

Ürünler gerçekten harika ve fiyatları uygun. Taksitle ödeme imkanı da çok iyi. Teşekkürler!

Gizem Yıldırım - 24 Eylül 2019

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem veren bir mağaza. Ürünler kaliteli ve müşteri hizmetleri de son derece ilgili. Benim için mükemmel bir alışveriş deneyimi oldu.

Sepet