Black Sneakers

AIR MAX 1 Travis Scott - Baroque Brown

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1600 TL 1809 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR MAX 1 Travis Scott - Baroque Brown, Nike kategorimizde bulabileceğiniz bir üründür. Bu eşsiz ayakkabı, siyah ve kahverengi tonlarından oluşan şık bir tasarıma sahiptir. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilerimize daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartı ile 12 aya varan taksit seçeneklerimiz mevcuttur ve ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu ürün, ayakkabı tutkunları için harika bir seçenek!
Dilara Yıldırım - 14 Eylül 2021

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Can Yılmaz - 22 Şubat 2021

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Cemal Özkan - 14 Ekim 2021

Ayakkabılar çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! 26.akkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Deniz Sevinç - 06 Şubat 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza beni gerçekten etkiledi. Ayakkabılarım tam istediğim gibi ve fiyatları da oldukça makul.

Esra Özkan - 20 Mart 2023

Gerçekten olumlu bir alışveriş deneyimi yaşadım. Mağaza çalışanları çok ilgililer ve ayakkabılar da kaliteli. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet