Black Sneakers

AIR MAX 2021 Ghost Ashen Slate

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1399 TL 1608 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR MAX 2021 Ghost Ashen Slate, Nike kategorimizde bulunan ve oldukça şık bir üründür. Siyah ve gri renkleri ile muhteşem bir uyum yakalayan bu spor ayakkabı, özellikle sokak stili için ideal bir tercihdir. Sitemizde sunduğumuz hızlı kargo hizmeti sayesinde ürünlerimiz müşterilere daha çabuk ulaşır ve müşteri memnuniyetimizi sağlayarak güvenilir bir alışveriş deneyimi sunarız. Ayrıca, ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Buna ek olarak, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur.
Süleyman Aktaş - 15 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cemil Kara - 09 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane ve rahat! Kargo da çok hızlı teslim edildi. Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

Serap Özdemir - 01 Şubat 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Hüseyin Güneş - 23 Nisan 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir zevk! Rahatlıklarına hayranım ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Zeliha Şen - 06 Haziran 2023

Ayakkabılar mükemmel bir seçim! Ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Deniz Gül - 29 Mayıs 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

İpek Kocaman - 03 Mart 2022

Sipariş verirken biraz endişelenmiştim, ancak ayakkabılar geldiğinde hepsi yerli yerindeydi. Harika bir alışveriş deneyimi yaşattınız!

Cemal Kocaman - 11 Ocak 2021

Ayakkabılar gerçekten mükemmel. Kargolarının bu kadar hızlı gelmesi de ayrıca takdir edilesi.

Murat Özdemir - 01 Ağustos 2021

Ayakkabılar harika, çok rahatlar ve şık. Kargo süresi de beklentilerimi karşıladı. Tavsiye ederim.

Tolga Şimşek - 08 Kasım 2021

Ayakkabıların kalitesi gerçekten mükemmel. Tavsiye ederim!

Selim Türkmen - 19 Aralık 2021

Bu mağazayla Instagram'da karşılaştım ve cesaret edip sipariş verdim. Sonuç mu? Muhteşem! Ürünler zamanında teslim edildi ve kaliteleri mükemmel. Hem de kredi kartıyla taksit yapma imkanı da harika.

Ulaş Yalçın - 17 Eylül 2021

Instagram'da tesadüfen denk geldiğim bu mağaza, gerçekten güvenilir. Ayakkabılarımı kısa sürede teslim aldım ve kalitesine hayran kaldım. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Buket Demirci - 06 Aralık 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem tarzları hem de kaliteleri harika. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet