Black Sneakers

Air Max 270 ‘Black Gold’

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1448 TL 1657 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Max 270 'Black Gold', Nike 270 kategorisinde satılan bir sneaker ürünüdür. Siyah ve altın rengi tasarımı ile şık bir görünüm sunar. Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur.
Hakan Topçu - 05 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Ahmet Aslan - 30 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat! Hem çok güzel duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Onur Özdemir - 22 Temmuz 2021

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Ahmet Yılmaz - 07 Haziran 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Gamze Köse - 26 Ocak 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Nihal Uyar - 02 Şubat 2019

Bu mağaza gerçekten keşfedilmesi gereken bir yer! Instagram'da gördüğümde hemen sipariş verdim ve doğru karar verdiğimi anladım. Ayakkabılar harika ve fiyatları da çok makul. Şiddetle tavsiye ederim.

Deniz Aksoy - 06 Mayıs 2023

Müşteri hizmetleri gerçekten inanılmazdı! İlgili ve yardımseverlerdi ve benim için hızlı kargo seçeneği sağladılar. Ayakkabılar da harika ve kaliteliydi. Bu mağazayı kesinlikle tavsiye ediyorum!

Sepet