Black Sneakers

AIR RUBBER DUNK Off-White- University Gold

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR RUBBER DUNK Off-White- University Gold, Dunk Low kategorisi altında satılan bir üründür. Bu eşsiz tasarıma sahip sneaker, havalı ve modern bir görünüm sunuyor. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak, ürünlerin müşterilere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz mevcuttur. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu harika sneakerı kaçırmamak için hemen sipariş edebilirsiniz!
Zehra Ertürk - 22 Nisan 2023

Bu ayakkabılar gerçekten benzersiz! Ayaklarıma rahatlık sunarken tarzımdan ödün vermemi sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Fatma Şahin - 02 Nisan 2023

Şu anda giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayaklarımı sanki pamuklara basıyormuşum gibi hissettiriyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Almanızı tavsiye ederim!

Adnan Özkan - 18 Mayıs 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Yusuf Özkan - 24 Şubat 2023

Bu ayakkabılar gerçekten harikulade! Uzun yürüyüşlerde bile ayaklarımı yormuyorlar ve şıklıklarından ödün vermiyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Satın almalısınız!

Mehmet Özkan - 04 Haziran 2023

Bu ayakkabılar hayatımı değiştirdi! Ayaklarım artık rahat ve şık. Kargo süreci de çok hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Caner Gül - 21 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Özge Aydın - 28 Ekim 2019

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika. Kalitesi beni şaşırttı ve fiyatları da çok uygun. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Hasan Güler - 04 Mart 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz!

Elif Şahin - 16 Ekim 2020

Black Sneakers'ın ayakkabıları giydikten sonra kendimi daha özgüvenli hissediyorum. Tarzımı tamamlıyorlar.

Sepet