Black Sneakers

AIR TOTAL MAX UPTEMPO

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1899 TL 2108 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Air Total Max Uptempo, Nike kategorisinde satılan bir üründür ve Black Sneakers firmamızda mevcuttur. Siyah renkli tasarımı ile dikkat çeken bu ayakkabı, yüksek konfor ve stil performansını bir arada sunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir, bu sebeple aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartı ile 12 aya varan taksit seçeneğimiz bulunmaktadır. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimiz ile de müşterilerimizin ekonomik olarak da avantaj sağlamalarına imkan tanımaktayız.
Funda Aslan - 19 Şubat 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir hazine! Ayaklarımda adeta bir bulut hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Hasan Arslan - 08 Ocak 2023

Ayakkabılar kesinlikle harika! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Leyla Çetin - 03 Mayıs 2023

Ayakkabılar benim için bir buluş! Ayaklarımda adeta bir ikinci deri gibi ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sepet