Black Sneakers

Airforce 1 High Reining Champ

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1548 TL 1757 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Airforce 1 High Reining Champ, Black Sneakers firmasının Air Force kategorisinde sunulan bir ürünüdür. Siyah rengi ve şık tasarımı sayesinde her tarz giyimle uyum sağlayarak sizlere özgün bir görünüm sunar. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ile ödeme kolaylığı sunulur. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Siz de Airforce 1 High Reining Champ ile şıklığınizi tamamlayın.
Emel Karahan - 02 Temmuz 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir buluş! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Ayhan Sönmez - 24 Mayıs 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Melis Yıldız - 28 Haziran 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

İrem Arslan - 19 Eylül 2019

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika! Hem kaliteleri hem de tarzları çok hoşuma gitti. Ayrıca kargo da hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet