Black Sneakers

BLAZER LOW Sacai - White Patent Leather

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1349 TL 1558 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
BLAZER LOW Sacai - Beyaz Patent Deri, Black Sneakers firması tarafından sunulan Blazer kategorisindeki bir üründür. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi en üst düzeyde tutuyoruz ve aynı gün içerisinde hızlı kargo imkanı sağlayarak ürünlerin en kısa sürede müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz, özenle hazırlanarak 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına taksit imkanı da sunuyoruz ve ek olarak ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Satın alacağınız BLAZER LOW Sacai - Beyaz Patent Deri ürünü, şık ve tarz bir tasarımla benzersiz bir ayakkabı deneyimi sunacaktır.
Sevgi Başaran - 20 Şubat 2023

Bu ayakkabılar mükemmel bir seçim! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Erdal Yalçın - 16 Mayıs 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Osman Arda - 08 Mart 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan alışveriş yapmak gerçek bir keyif! Ürünler kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Kredi kartıyla taksit yapma imkanı da büyük bir avantaj. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Senay Acar - 07 Eylül 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Sipariş ettiğim ürünler zamanında geldi ve kalitesi beni şaşırttı. Çok memnun kaldım!

Ege Akbulut - 14 Haziran 2022

Siparişim tam zamanında geldi ve ürünler gerçekten harika! Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun.

Şebnem Taşkın - 07 Temmuz 2021

Kredi kartıyla taksitli alışveriş yapabilmek gerçekten büyük bir avantaj. Bu mağaza, bütçeye uygun fiyatlarıyla benim favorim haline geldi.

Sepet