Black Sneakers

DUNK LOW Blue Paisley

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW Blue Paisley, Black Sneakers firmasının Dunk Low kategorisinde sunduğu özel bir üründür. Güzel mavi deseni ile adeta göz kamaştıran bu ürün, kaliteli malzeme ve işçilikle hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin daha çabuk teslim edilmesini sağlamaktayız. 12 aya varan taksit seçenekleri ile kredi kartı ödemesi yapabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca, bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Siz de bu özel ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Mehmet Özkan - 01 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma inanılmaz rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Emine Arslan - 23 Ocak 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir hazine! Ayaklarımda adeta bir bulut hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Hakan Akgün - 11 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem çok şık duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Burak Arslan - 02 Mayıs 2021

Ayakkabılar mükemmel, rahatlık konusunda hiçbir şikayetim yok. Kargo da şaşırtıcı derecede hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Merve Karakuş - 21 Eylül 2021

Mağazanın ürünleri gerçten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmı çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Ferhat Aydın - 16 Aralık 2021

Ayakkabıların fiyatına göre gerçekten çok kaliteli. Diğer markalardan daha uygun fiyatlarla harika bir ürün alabilirsiniz.

Sepet