Black Sneakers

DUNK LOW Blue Raspberry

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW Blue Raspberry, Black Sneakers firmasının Dunk Low kategorisinde yer alan son derece şık bir üründür. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyor ve bütün ürünlerimizi 12 ay boyunca garanti kapsamında sunuyoruz. Blue Raspberry'nin her ayrıntısı özenle hazırlanmıştır ve göz alıcı renkleriyle sıradan görünümden uzaklaşarak tarzınıza tarz katacaktır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimizle, online alışverişinizde keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.
Hakan Şahin - 08 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten süper! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve şıklıklarına bayılıyorum. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Ferhat Gündoğdu - 27 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almalısınız!

Elif Öztürk - 26 Ocak 2022

Siparişim tam zamanında teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten mükemmel. Kargosunun hızlı gelmesi de ayrıca takdir edilesi.

Aylin Yılmaz - 09 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat. Kargolar hızlı bir şekilde geldi, ben de çok memnun kaldım.

Burak Yıldız - 02 Şubat 2022

Kargosu çok hızlı geldi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar.

Ayşe Özkan - 13 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargolar da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Sevgi Karadağ - 22 Şubat 2022

İnanılmaz güvenilir bir mağaza! Instagram'da karşıma çıktı ve hemen sipariş verdim. Ayakkabılarım çok şık ve fiyatları da diğer sitelere göre çok daha uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Ercan Güneş - 21 Ağustos 2021

Instagram'da gördüğüm bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Hazar Demirbaş - 16 Eylül 2020

Bu mağaza gerçekten harika! Instagram'da tesadüfen karşılaştım ve hemen sipariş verdim. Ürünler çok kaliteli ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit yapabilmek de büyük bir avantaj. Üstelik teslimat süreci de çok hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sepet