Black Sneakers

DUNK LOW Off-White - Lot 21

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
1499 TL 1708 TL
Diğer Renkler
DUNK LOW Off-White - Lot 21, siyah sneaker kategorisinde yer alan ürünlerimizden biridir. Ürünümüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün hızlı kargo avantajı ile müşterilere daha hızlı ve sağlıklı teslim edilmektedir. Tüm ürünlerimiz, 12 ay boyunca garanti altındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği sunan firmamız, ücretsiz kargo avantajı da sunarak müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.
Ayşe Kaya - 02 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için mükemmel bir tercih! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Cemalılmaz - 01 Temmuz 2021

Ayakkabıların renkleri mükemmel ve ayağıma tam olarak uyuyorlar. Hızlı kargo için teşekkür ederim.

Elif Kaya - 08 Eylül 2022

Bu siteyi keşfettik sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Kaan Güneş - 10 Mayıs 2022

Bu mağazadan aldığım ürünlerle ilgili sadece olumlu düşüncelerim var. Kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat.

Arda Yeşil - 08 Mart 2021

Ayakkabı almaya karar verdiğimde bu mağazayı keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünler kaliteli ve fiyatları oldukça uygun. Tekrar alışveriş yapacağım!

Cemal Öztürk - 12 Kasım 2020

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem tarzları hem de kaliteleri beni çok memnun etti. Ayrıca müşteri hizmetleri de son derece ilgiliydi. Tavsiye ediyorum!

Sepet