Black Sneakers

DUNK LOW Off-White - Lot 36

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
1599 TL 1808 TL
Diğer Renkler
DUNK LOW Off-White - Lot 36, Black Sneakers firmamızın Dunk Low kategorisinde yer alan kaliteli bir üründür. Bu ürünü satın aldığınızda, müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir ve siparişlerinizi aynı gün hızlı kargo ile sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizdeki tüm sorunlarda 12 ay boyunca garantili bir hizmet sunarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz özenle hazırlanır ve şıklığı, rahatlığı ve tarzı bir arada sunar. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimizle ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimizle, daha da büyük bir memnuniyet sağlıyoruz.
İclal Gül - 02 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir nimet! Hem görünüşleri harika hem de ayağıma mükemmel bir şekilde uyuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Tolga Şimşek - 31 Aralık 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ebubekir Şahin - 17 Mayıs 2022

Instagram'da rastladığım ve önceden sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler sorunsuz bir şekilde geldi ve fiyatlar da oldukça makul. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ferdi Özdemir - 02 Kasım 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten göz alıcı. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Duygu Demir - 06 Nisan 2022

Gerçekten güvenilir bir mağaza. Ürünler kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gizem Yıldırım - 17 Ağustos 2019

Ayakkabılarımı günlük hayatta giyiyorum ve gerçekten çok dayanıklılar. Hiçbir deformasyon olmadı ve renkleri de ilk günkü gibi taze duruyor.

Sepet