Black Sneakers

DUNK LOW Pearl White

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW Pearl White, Black Sneakers firmamızın Dunk Low kategorisinde satışa sunduğu bir üründür. Bu ürünümüz, beyaz renkli ve oldukça şık bir tasarıma sahip. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün hızlı kargo imkanı sağlıyoruz ve ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altındadır. Ürünlerimiz özenle hazırlanır ve kredi kartına 12 taksit seçeneği ile ödeme imkanı sunmaktayız. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Yüksek kaliteli spor ayakkabılar arayanlar için DUNK LOW Pearl White tam aradığınız ürün olabilir.
Ayten Öztürk - 20 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Sevinç Çelik - 05 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ahmet Demirci - 05 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve konforlu! Hem çok güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim.

Sema Aksoy - 19 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasına girdi. Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra görünüşleri de harika. Kargo süreci de çok hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Arif Ay - 09 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almalısınız!

Mehmet Öztürk - 30 Ocak 2023

Ayakkabılar harika! Yumuşak iç tabanları sayesinde ayaklarıma bulutlarda yürüyormuş gibi hissettiriyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Alışveriş yapacaklara şiddetle tavsiye ederim!

Zehra Yıldırım - 07 Kasım 2021

Harika bir alışveriş deneyimi oldu benim için. Ayakkabılar gerçekten rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmışlar. Kargosu da çok hızlı geldi.

Burak Özkan - 14 Ağustos 2022

Harika bir ürün! Çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargosu da çok hızlı geldi.

Dilara Kocaman - 24 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Batuhan Kılıç - 16 Ekim 2021

Gerçekten etkileyici bir alışveriş deneyimi yaşadım. Ürünler kaliteli ve fiyatları da diğer sitelere göre daha uygun.

Sezen Türk - 27 Kasım 2020

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerim hiçbir sıkıntı olmadan kapıma kadar geldi.

Gizem Uysal - 21 Şubat 2019

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verildi ve ayakkabılarım beklediğimden bile daha güzel. Mağaza yetkilileri de son derece yardımcı oldular. Teşekkür ederim!

Sepet