Black Sneakers

DUNK LOW PRO SB Classic Green

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW PRO SB Classic Green, Black Sneakers firmasının Dunk Low kategorisindeki harika bir ürünüdür. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir, bu yüzden aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 ay boyunca garantilidir. Ürünü satın alırken kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Siz de bu harika DUNK LOW PRO SB Classic Green sneakers'ları kaçırmayın!
Zehra Ertürk - 01 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma inanılmaz rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Esra Arslan - 22 Nisan 2023

Ayakkabılar harika! Yumuşak iç tabanları sayesinde ayaklarıma bulutlarda yürüyormuş gibi hissettiriyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Alışveriş yapacaklara şiddetle tavsiye ederim!

Ayten Öztürk - 14 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Herkese öneririm!

Zeynep Karadağ - 29 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve konforlu! Hem çok güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim.

Emre Kılıç - 26 Ocak 2021

Aldığım en iyi ayakkabılardan biri! Hem şık hem de rahat. Teslimat da çok hızlıydı.

Ece Şimşek - 30 Ocak 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Burak Yıldız - 04 Ekim 2021

Kargosu çok hızlı geldi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar.

Selin Yıldırım - 13 Ocak 2021

Ayakkabılar çok şık ve rah. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ferhat Korkmaz - 14 Temmuz 2021

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten doğru bir karar oldu. Ürünlerin kalitesi beni şaşırttı ve fiyatları da diğer mağazalara göre çok daha uygun. Tavsiye ederim!

Nazlı Kara - 31 Mayıs 2020

Birkaç kez alışveriş yaptım ve her seferinde harika bir deneyim yaşadım. Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili ve yardımsever. Ayakkabılar da harika, kesinlikle tavsiye ediyorum!

Sepet