Black Sneakers

DUNK LOW Purple Pulse

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW Purple Pulse, Black Sneakers firmamızın Dunk Low kategorisindeki harika bir ürünüdür. Bu özel ayakkabı ile ayaklarınızın şıklığından emin olacaksınız. Bizler müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerinizin size daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimizden yararlanabilir ve ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Şimdi, DUNK LOW Purple Pulse'ı satın alarak bu tarz bir ayakkabıya sahip olabilirsiniz.
Fırat Uçar - 10 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Şükrü Kara - 21 Ocak 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir hazine! Ayaklarımda adeta bir bulut hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Canan Yıldız - 25 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir nimet! Hem görünüşleri harika hem de ayağıma mükemmel bir şekilde uyuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Ahmet Kılıç - 21 Temmuz 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Cemal Kocaman - 16 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten mükemmel. Kargolarının bu kadar hızlı gelmesi de ayrıca takdir edilesi.

Cemal Gül - 23 Mayıs 2022

Bu siteyişfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Ayşe Sarıgül - 28 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten harika ve fiyatları da diğer butik sitelere göre daha uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Arda Gökmen - 07 Eylül 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza harika bir seçenek oldu. Ayakkabılarımı kısa sürede teslim aldım ve gerçekten çok beğendim. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir alışveriş deneyimi yaşadım.

Nesrin Tokatlıoğlu - 31 Ocak 2020

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve hiç pişman olmadım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da makul düzeyde. Teşekkürler!

Ahmet Kılıç - 08 Şubat 2021

Black Sneakers'ın ayakkabıları hem erkekler hem de kadınlar için birçok seçenek sunuyor. Herkes için bir şeyler var.

Sepet