Black Sneakers

DUNK LOW RETRO Brazil

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW RETRO Brazil, Black Sneakers firmasının Dunk Low kategorisinde satılan bir ürünüdür. Siyah renkli tasarımı, baskılı detayları ve yüksek kaliteli malzemesiyle spor tarzınızı tamamlayacak harika bir seçimdir. Bizler müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz de mevcuttur. Ücretsiz kargo hizmetimizle alışverişinizi daha keyifli hale getiriyoruz.
İnci Yıldız - 02 Mayıs 2023

Ayakkabılar kesinlikle harika! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Gamze Özcan - 04 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için mükemmel bir tercih! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Hüseyin Kurtuluş - 13 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Herkese öneririm!

İrem Yıldız - 29 Haziran 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Umut Kaya - 21 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

İrem Yıldız - 30 Ocak 2022

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Seda Özdemir - 23 Mart 2022

Kullanmaya başladığım andan itibaren bu ayakkabıları sevdim. Gerçekten rahat ve şık tasarımları var.

Baran Ödemir - 05 Haziran 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Ünlü - 21 Ocak 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerim hızlı bir şekilde geldi ve tam istediğim gibi çıktı.

Emre Kaya - 19 Mart 2019

Müşteri hizmetleri gerçekten inanılmazdı! İlgili ve yardımseverlerdi ve benim için hızlı kargo seçeneği sağladılar. Ayakkabılar da harika ve kaliteliydi. Bu mağazayı kesinlikle tavsiye ediyorum!

Sepet