Black Sneakers

DUNK LOW RETRO Syracuse

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW RETRO Syracuse, Black Sneakers firmasının Dunk Low kategorisinde yer alan bir üründür. Bu siyah sneaker spor ayakkabıları, tarzınıza özel bir dokunuş katar. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olduğundan, siparişinizi aynı gün hızlı kargo ile sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 ay boyunca garanti altındadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcut. Tarzınıza uygun ve rahat bir seçim yapmak için DUNK LOW RETRO Syracuse sneaker'ını tercih edebilirsiniz.
Mehmet Özkan - 13 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir nimet! Hem görünüşleri harika hem de ayağıma mükemmel bir şekilde uyuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Mehmet Yüksel - 03 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sibel Aktaş - 03 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için tam bir mutluluk kaynağı! Hem rahatlar hem de şıklıklarıyla göz kamaştırıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm!

Esra Kılıç - 27 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar tam istediğim gibi çıktı. Hem şık hem de rahatlar. Kargo süreci de çok hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Gizem Kaya - 13 Haziran 2022

Bu ayakkabıları satın aldığıma çok memnunum! Kargo hızlı geldi ve ayakkabılar son derece rahat.

Seda Yılmaz - 13 Temmuz 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Tolga Kaya - 18 Ekim 2021

Kesinlikle harika bir ürün. Ayakkabıların tasarımı muhteşem ve çok rahatlar. Kargosu da çok hızlı geldi.

Ebubekir Şahin - 12 Haziran 2022

Instagram'da rastladığım ve önceden sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler sorunsuz bir şekilde geldi ve fiyatlar da oldukça makul. Kesinlikle tavsiye ederim!

Cengizhan Türkmen - 22 Kasım 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. Kesinlikle favori mağazalarımdan biri!

Sena Şen - 08 Haziran 2021

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten keyifli. Ürünlerin kalitesi, hızlı teslimatı ve uygun fiyatları beni her seferinde memnun ediyor.

Şeyma Öztürk - 15 Nisan 2021

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Berrin Altınok - 13 Mart 2019

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı hızlı bir şekilde teslim aldım ve çok memnun kaldım. Teşekkür ederim!

Tamer Tekin - 18 Temmuz 2020

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. İhtiyacınız olan şeyleri buradan bulabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim!

İlayda Öztürk - 13 Haziran 2022

Bu mağaza gerçekten kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılar da gerçekten harika ve kargo da hızlıydı. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet