Black Sneakers

DUNK LOW SE Lottery Pack - Grey

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW SE Lottery Pack - Grey, Black Sneakers firmamızın Dunk Low kategori içerisinde sunduğu bir üründür. Bu ayakkabı, kaliteli malzemelerden özenle üretilmiş ve harika bir tasarıma sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bizler müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz, bu nedenle aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilerimize en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz bulunmaktadır. Ek olarak, ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Black Sneakers olarak, her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
Mehmet Öztürk - 21 Mayıs 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir seçim oldu. Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Mehmet Arslan - 20 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Baran Şahin - 18 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Burak Özkan - 11 Ağustos 2022

Harika bir ürün! Çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargosu da çok hızlı geldi.

Irmak Tuncer - 03 Mart 2021

Kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı gerçekten büyük bir avantaj. Bu mağaza, cebimi düşünerek alışveriş yapmamı sağladı.

Baran Ünlü - 17 Eylül 2021

Bu mağazadan aldığım ürünlerle ilgili sadece olumlu düşüncelerim var. Kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat.

Pınar Atabay - 20 Nisan 2020

Gerçekten olumlu bir alışveriş deneyimi yaşadım. Mağaza çalışanları çok ilgililer ve ayakkabılar da kaliteli. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet