Black Sneakers

DUNK LOW Soft Grey Pink

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
DUNK LOW Soft Grey / Pink, Black Sneakers firması tarafından Dunk Low kategorisinde satılan bir üründür. Bu ürün, güzel gri ve pembe renk kombinasyonu ile öne çıkmaktadır. Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır, müşterilerimize ekonomik ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur.
Esra Ateş - 02 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar mükemmel bir seçim! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Emel Çetin - 13 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem şıklıkları hem de rahatlıklarıyla beni etkilediler. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Aydın Akbulut - 15 Ocak 2023

Ayakkabılar benim için bir hediye! Hem rahatlar hem de tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Cemal Özkan - 09 Mart 2021

Ayakkabılar çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! 26.akkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Berkcan Kılıç - 03 Aralık 2021

Bu ayakkabıları herkes için öneririm. Kargo süresi de oldukça etkileyiciydi.

Seda Şahin - 20 Ocak 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargı da çok hızlı geldi.

Ozan Güngör - 30 Temmuz 2022

Ürünler kaliteli ve müşteri hizmetleri gerçekten ilgili. Hızlı kargo seçeneği sayesinde siparişim zamanında elime ulaştı. Bu mağaza benim için mükemmel bir tercih oldu.

Sepet