Black Sneakers

JORDAN 1 RETRO HIGH Bred Toe

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
JORDAN 1 RETRO HIGH Bred Toe, Air Jordan kategorimizde satılan siyah sneaker ayakkabısıdır. Müşteri memnuniyetine büyük önem verdiğimiz için, hızlı kargo sistemi ile aynı gün teslimat yaparak müşterilerimize daha hızlı hizmet sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti kapsamındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartı ile yapabileceğiniz ödemelerde 12 aya varan taksit seçeneği sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Derya Akyüz - 24 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten inanılmaz! Ayaklarımı rahat ettiriyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Fırat Uçar - 09 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten şaşırtıcı derecede güzel ve rahat! Hem tarzımla uyum sağlıyorlar hem de ayaklarıma adeta masaj yapıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ece Özkan - 08 Mart 2022

Bu ayakkabıları satın aldığıma pişman olmadım! Harika bir ürün ve kargosu da çok hızlı geldi.

Serkan Öztürk - 23 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cemal Şahin - 02 Mayıs 2021

Ayakkabılar gerçekten de çok rahat ve stil sahibi, kargo da şaşırtıcı derecede hızlıydı. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Deniz Şahin - 28 Temmuz 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çokızlı geldi.

Şükran Aygün - 29 Ağustos 2022

Bu mağazada bulunan ayakkabılar gerçekten benzersiz. Stilime uygun birçok seçenek bulabiliyorum.

Gizem Öztürk - 04 Haziran 2021

Black Sneakers'ın ayakkabıları gerçekten çok şık ve modern bir tasarıma sahip. Ayrıca kaliteli malzemelerden üretilmişler.

Sepet