Black Sneakers

NEW BALANCE 1906R Cordura Olive

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 1906R Cordura Olive, sitemizde yer alan New Balance kategorisinde satılan bir üründür. Güçlü ve dayanıklı Cordura malzemeden üretilen bu sneaker, zorlu koşullar için idealdir. Özel tasarımıyla ayağın üst kısmında ek destek sağlarken, REVlite teknolojisi sayesinde hafif ve esnek bir yapısı vardır. Hazırlık aşamasında özenle işlenen bu ürünler, siz müşterilerimize yüksek kalite standartlarına sahip bir hizmet sunmaktadır. Sitemizdeki tüm ürünlerimiz 12 aylık garanti ile birlikte, aynı gün hızlı kargo seçeneğiyle sizlere sunulmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı ile ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanmak için Black Sneakers ailesine katılın!
Selçuk Kaya - 03 Mayıs 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Yasemin Güler - 24 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve konforlu! Hem çok güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim.

Gizem Kocaman - 30 Kasım 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Seda Arslan - 16 Temmuz 2021

Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ahmet Kaya - 27 Aralık 2021

Gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar hem şık hem de rahat, kargo da inanılmaz hızlıydı.

Ege Şimşek - 18 Temmuz 2019

Siparişim hızlı bir şekilde geldi ve ayakkabılar tam istediğim gibiydi. Müşteri hizmetleri de oldukça ilgiliydi. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet