Black Sneakers

NEW BALANCE 1906R Protection Pack - Turtledove

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 1906R Protection Pack - Turtledove, New Balance kategorisinde yer alan ve Black Sneakers firması tarafından satılan bir üründür. Bu ürün, şık tasarımı ve yüksek koruma sağlayan özellikleri ile ön plana çıkıyor. Black Sneakers olarak bizler, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve ürünleri aynı gün hızlı kargo ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantili ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanımız da mevcuttur ve ücretsiz kargo hizmetimizle müşterilerimizin alışveriş deneyimini daha da kolaylaştırıyoruz.
Mustafa Öztürk - 09 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir nimet! Hem görünüşleri harika hem de ayağıma mükemmel bir şekilde uyuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Emre Yıldırım - 15 Ağustos 2021

Ürünün kalitesinden ve hizmetten çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Zehra Özdemir - 09 Haziran 2021

Bu siteyi keşettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Dilara Özgür - 30 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat. Kargosunun da bu kadar hızlı gelmesi beklediğimden daha iyi oldu.

İrem Gül - 14 Mart 2022

Ayakkabılar çok ş ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Deniz Yılmaz - 03 Eylül 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi Kesinlikle tavsiye ederim.

Feyza Akar - 02 Eylül 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek oldu. Ayakkabılar kaliteli ve şık. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Taha Göksu - 06 Aralık 2021

Instagram'da rastladığım bu mağazadan önceden de alışveriş yapmıştım. Ürünler güvenle ve hızlı bir şekilde kapıma geldi. Ayakkabılar hem kaliteli hem de uygun fiyatlı, kredi kartıyla taksit yapabilmek de büyük avantaj.

Taner Kaya - 03 Kasım 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerin kalitesi çok iyi ve fiyatları da uygun.

Sepet