Black Sneakers

NEW BALANCE 1906R White Red

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Bu New Balance 1906R, beyaz ve kırmızı renklerin harmanlandığı bir ayakkabıdır ve Black Sneakers firmamızın New Balance kategorisinde satılan bir ürünüdür. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve bu nedenle aynı gün hızlı kargo hizmeti sunarız. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartı ile ödeme yapabilir ve 12 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo ile adresinize kadar gelir. Stil sahibi ve rahat bir ayakkabı arayanlar için ideal bir seçimdir.
Hüseyin Karataş - 20 Şubat 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Gizem Kocaman - 13 Eylül 2021

Kargo gerçekten de çok hızlıydı ve ayakkabılar tam istediğim gibi. Çok rahatlar! Kesinlikle tavsiye ederim.

Nevin Özen - 18 Haziran 2021

Sipariş verdiğim ürünler zamanında geldi ve gerçekten kaliteli. Bu mağazanın hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim!

Barış Kılıç - 09 Ağustos 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten beklentilerimi aştı. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulmak gerçekten zor, ancak bu mağaza tam da bunu sağlıyor. Çok memnun kaldım!

Barbaros Şentürk - 15 Şubat 2021

Gerçekten harika bir alışveriş deneyimi yaşadım. Ürünler kaliteli ve fiyatları da çok uygun. Teşekkürler!

Hakan Tokgöz - 17 Haziran 2020

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten mükemmel. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Ahmet Kocabaş - 10 Haziran 2021

Instagram'dan keşfettiğim bu mağaza gerçekten mükemmel! Ürünler kaliteli ve fiyatları da uygun.

Ferhat Erdoğan - 15 Aralık 2021

Bu mağaza gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyor. Ürünler kaliteli ve hızlı kargo seçeneği de gerçekten işe yarıyor. Benim için mükemmel bir alışveriş deneyimi oldu.

Sepet