Black Sneakers

NEW BALANCE 1906R White

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 1906R White, sitemizin New Balance kategorisinde yer alan bir sneaker modelidir. Bu ürünün beyaz rengi, minimalist tasarımı ve dayanıklı malzemesiyle öne çıkmaktadır. Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin daha hızlı teslim edilmesini sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına sunduğumuz 12 aya kadar taksit seçeneğiyle alışveriş yapmak daha kolay hale geliyor. Ücretsiz kargo hizmeti sayesinde, müşterilerimizin alışveriş deneyimi daha keyifli hale geliyor.
İclal Gül - 05 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarıma muhteşem bir rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı öneririm.

Şükran Kara - 01 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir seçim! Hem güzel hem de çok rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fatma Arslan - 29 Mart 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir zevk! Rahatlıklarına hayranım ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Fatma Şahin - 10 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almalısınız!

Nilgün Yılmaz - 01 Mayıs 2023

Ayakkabılar sadece harika! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve şıklıkları da bir başka. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Elif Şahin - 19 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için bir buluş! Ayaklarımda adeta bir ikinci deri gibi ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ece Özkan - 08 Eylül 2021

Bu ayakkabıları satın aldığıma pişman olmadım! Harika bir ürün ve kargosu da çok hızlı geldi.

Baran Ünlü - 31 Aralık 2021

Bu mağazadan aldığım ürünlerle ilgili sadece olumlu düşüncelerim var. Kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat.

Serap Akgün - 19 Haziran 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Tavsiye ederim!

Elif Kayacan - 02 Şubat 2021

Sipariş ettiğim ürünler zamanında geldi ve gerçekten kaliteli. Bu mağazanın hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Ergün Kılıç - 31 Mart 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten şaşırtıcı bir keşif oldu. Ürünleri uygun fiyatlarıyla beni cezbetti.

Ozan Güngör - 11 Mayıs 2023

Ayakkabılar çok rahat ve ayağıma tam oturuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Beste Kılıçoğlu - 13 Mart 2023

Müşteri hizmetleri ile iletişim kurduğumda oldukça yardımcı oldular ve hızlı kargo seçeneği sunarak benim için zamanında teslimat sağladılar. Ayakkabılar da beklediğim gibi harika ve kaliteli, tam istediğim gibi. Herhangi bir sorunla karşılaşmamış olmama rağmen, bu kadar iyi bir hizmet aldığım için çok memnun kaldım. Kesinlikle bu mağazayı arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim!

Sepet