Black Sneakers

New Balance 2002R Protection Pack Rain Cloud

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 2002R Protection Pack Rain Cloud, sitemizde bulunan bir New Balance ürünüdür. Yağmurlu havalarda sağlam ve özel yapısı sayesinde ayaklarınızı koruma altına alarak rahat bir kullanım sağlar. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hızlı kargo seçeneği ile aynı gün ürünleri müşterilerimize ulaştırıyoruz. 12 ay garantili olan ürünlerimiz, özenle hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kredi kartına 12 ay taksit imkanımızla ürünleri daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ek olarak, ücretsiz kargo hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
Gülten Koç - 06 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cemil Yıldız - 08 Mart 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

İclal Atalay - 21 Nisan 2023

Ayakkabılar inanılmaz güzel ve rahat! Kargo da çok hızlı geldi, şaşırtıcı bir hizmet. Kesinlikle almalısınız.

Hüseyin Aktaş - 09 Mart 2023

Ayakkabılar sadece harika! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve şıklıkları da bir başka. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Erkan Şahin - 11 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Burak Kılıç - 31 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Berkcan Kaya - 07 Şubat 2021

Harika bir alışveriş deneyimi yaşadım, ayakkabılar çok rahat ve kargo da çok hızlıydı. Teşekkürler.

İrem Söylemez - 24 Haziran 2022

Bir arkadaşımın önerisi ile bu mağazadan alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Ayrıca teslimat süreci de çok hızlıydı ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kesinlikle güvenilir bir mağaza!

Furkan Kurt - 21 Eylül 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sibel Tuncer - 21 Kasım 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Efe Toprak - 22 Nisan 2020

Ayakkabı alışverişi yapmak için bu mağazayı tercih ettim ve doğru karar verdiğimi gördüm. Ürünler harika ve fiyatları da oldukça uygun. Sipariş süreci sorunsuzdu.

İlker Üstün - 26 Haziran 2022

Bu mağazada bulunan ürünler gerçekten dikkat çekici. Şimdiye kadar birçok kez sipariş verdim ve her seferinde sorunsuz bir şekilde teslim aldım.

Sepet