Black Sneakers

NEW BALANCE 2002R Protection Pack - Sea Salt

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 2002R Protection Pack - Sea Salt, online satış sitemizde bulunan New Balance kategorisi altında yer alan bir ayakkabıdır. Tarz sahibi kullanıcılara hitap eden bu ayakkabı, sade ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Ayrıca yüksek kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve hızlı kargo hizmetimiz sayesinde ürünlerimiz müşterilerimize en kısa sürede ulaşıyor. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantili olup özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo avantajları da sunuyoruz.
Nevin Yavuz - 23 Haziran 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Fatma Şahin - 07 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem şıklıkları hem de rahatlıklarıyla beni etkilediler. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

İsmail Erdoğan - 07 Nisan 2023

Ayakkabılar benim için bir hediye! Hem rahatlar hem de tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Elif Yıldırım - 23 Temmuz 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Murat Yaman - 02 Haziran 2022

Bu mağazayı Instagram'da keşfettim ve gerçekten memnun kaldım! Ürünler harika ve fiyatları da çok uygun.

Taha Göksu - 15 Aralık 2021

Instagram'da rastladığım bu mağazadan önceden de alışveriş yapmıştım. Ürünler güvenle ve hızlı bir şekilde kapıma geldi. Ayakkabılar hem kaliteli hem de uygun fiyatlı, kredi kartıyla taksit yapabilmek de büyük avantaj.

Tolga Serin - 06 Haziran 2020

Gerçekten çok iyi bir deneyim yaşadım. Ayakkabılar harika ve tam istediğim gibi. Ayrıca müşteri hizmetleri de gerçekten harikaydı. Bu mağazayı şiddetle tavsiye ediyorum!

Sepet